پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی

امروزه استفاده از پمپ وکیوم افزایش یافته است یکی از انواع پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که برای کاهش فشار گاز به کار می رود . این پمپ ها در صنایع مختلف کاربرد بسیاری یافته اند . از جمله در صنایع چرم سازی ، ساکشن های بیمارستان ، صنایع رنگ ، صنایع ماشین سازی ، بسته بندی و … . شرکت متحد از برترین شرکت ها در زمینه فروش پمپ وکیوم روغنی می باشد . که انواع پمپ وکیوم روغنی را تولید می نماید . برای اطلاعات از قیمت پمپ وکیوم روغنی می توانید با شماره ۳۴۲۴۳۷۸۸ – ۳۴۲۴۳۷۸۷ – ۰۴۱ تماس بگیرید .
پمپ های وکیوم روغنی برای کارکرد خود به روغن مهر و موم شده ای نیاز دارند . در پمپ های وکیوم روغنی ، عملکرد روغن عبارتند از :

آب بندی
روغن کاری
خنک سازی
حفاظت در برابر خوردگی
آلاینده های فلاشینگ
کاهش سر و صدا

ویژگی های روغن پمپ وکیوم روغنی :

فشار بخار به اندازه کافی پایین
ویسکوزیته صحیح
خواص روانکاری مناسب
خواص شیمیایی مناسب برای مواد پمپ
خواص شیمیایی پایدار در پمپ
خطرناک نبودن برای سلامتی

پمپ های وکیوم روغنی به سه دسته تقسیم می شود . تراکمی ، چگالشی و گیرانداز

در هنگام خرید پمپ وکیوم روغنی مناسب به عواملی باید توجه شود .

از جمله :
فشار مورد نیاز پمپ وکیوم
متناوب یا غیر متناوب بودن کارکرد
دمای گاز
قیمت پمپ وکیوم روغنی
ظرفیت پمپ

با کاربرد بالای پمپ ها در صنایع مختلف شرکتهای هم اقدام به فروش پمپ های وکیوم روغنی نموده اند . شرکت متحد هم به عنوان برترین شرکت در زمینه پمپ وکیوم در تبریز به این عمل اقدام نموده است .

شرکت بازرگانی متحد با بهره گیری از نیروی متخصص با سالها سابقه در زمینه انواع پمپ وکیوم ، پمپ های وکیوم روغنی ، پمپ وکیوم روتاری روغنی و … توانسته رضایت قشر زیادی از مشتریان خود را فراهم نماید . برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید .

تلفن : ۳۴۲۴۳۷۸۸ – ۳۴۲۴۳۷۸۷ – ۰۴۱