فروشگاه پمپ وکیوم

فروشگاه پمپ وکیوم

فروشگاه پمپ وکیوم

فروشگاه پمپ وکیوم متحد با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه فروش پمپ های وکیوم فعالیت می کند.

پمپ های وکیومی که توسط این مرکز عرضه می گردد از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد .

شایان ذکر است که با پیشرفت روز افزون علوم سیستم های وکیوم پا به عرصه مصارف صنعتی گذاشتند و در ساخت انواع محصولات صنعتی به کار گرفته شدند .

وکیوم در لغت به معنی خلا می باشد و خلا فشار هوا کمتر از فشار اتمسفرمی باشد تولید چنین فشاری دارای ساز و کار و فرمول ساده ای است چون بنابه قانون گاز کامل علم فیزیک به دست می آید به هر حال کاربری های مختلف از این سیستم تا حالا صورت گرفته است که یکی از آنها تولید پمپ وکیومی می باشد که جز گروه تولیدات الکتریکی هستند.

پمپ وکیوم جایگزین های مناسب از بسیاری جهات برای پمپ های مکانیکی می باشند پمپ های وکیومی به انوع روغنی ، آبی و خشک تقسیم می شوند که این نام گذاری بنابه ماده ای است که پمپ با آن ایجاد خلا می کند .

پمپ های نوع خشک برای استفاده در هوای معمولی تولید شده اند و ساختار آنها یا با هوا یا گاز عمل می کند و پمپ های نوع روغنی برای تولید خلاهای بالا و با کمترین صدای خروجی ساخته می شوند و پمپ های نوع آبی سازگاری زیادی با محیط زیست داشته و با کمترین آلایندگی می باشند .

elctro

 

با این شرح مختصر و مشاوره ای که در زمینه انتخاب و نصب و راه اندازی دستگاه  توسط کارشناسان در زمان خرید به شما ارایه می گردد شما می توانید پمپ متناسب با کارتان را با قیمت مناسب از فروشگاه پمپ وکیوم متحد بخواهید .

با خرید پمپ وکیوم خرید و تدبیر کاری شما به راه درستی هدایت خواهد شد که دیگر دغدغه گارانتی و یا خرابی های پی در پی را نخواهید داشت و سرویس این دستگاه به راحتی صورت خواهد گرفت و ما در همه این موارد کمک رسان شما خواهیم بود .

محل فروشگاه پمپ وکیوم متحد ، تبریز می باشد و برای راحتی حال خریدارن آمادگی ارسال محصول به تمام نقاط کشور را دارا می باشد.

فروشگاه پمپ وکیوم متحد علاوه بر فروش پمپ های وکیومی در همه تیپ ها و سایزهای تولیدی ،  قطعات یدکی مورد نیاز این پمپ ها را نیز دراختیار خریداران قرار می دهد البته کیفیت این پمپ ها تا حدی می باشد که شاید به ندرت نیاز به قطعه یدکی پیدا شود.