پمپ وكیوم روتاری روغنی

پمپ وکیوم روتاری روغنی

پمپ وکیوم روتاری روغنی

روتاری در لغت به معنی چرخشی و دوار می باشد و به این دلیل اسم این نوع از پمپ وکیوم را پمپ وکیوم روتاری روغنی گذاشته اند که در محفظه داخلی آن دو تیغه توسط روتور ۱۸۰ درجه چرخانده می شود و به این ترتیب هوا از یک طرف وارد شده و پس از تولید فشار پایین توسط مکانیسم پمپ از سمت دیگر خارج می شود .

این پمپ از قسمت های مختلف محفظه ، تیغه گردان ، اگزوز ، لوله و دریچه اگزوز ، فیلتر روغن ، دریچه ی تزریق روغن ، درجه نشان دهنده میزان روغن ، لوله سوپاپ ، محفظه ی جمع آوری اضافات ، بخش ورودی و خروجی هوا ، محفظه ی گاز بالاست ودریچه گاز بالاست و… تشکیل شده است.

پمپ وکیوم روتاری روغنی همیشه باید روغن داشته باشد و گرنه باعث خرابی آن خواهد شد این روغن نقش عایق و خنک کنندگی و روغن کاری بخش های مختلف پمپ را بر عهده دارد و چون مانند هر وسیله روغنی دیگر دود زاست بنابراین فیلتری در خروجی اگزوز آن تعبیه شده است .

در پمپ وکیوم روتاری روغنی از دریچه گاز بالاست برای مانع شدن از میعان بخار در محفظه پمپ استفاده می کنند و بخارات اضافی را به خارج پمپ قبل از مایع شدن هدایت می کنند .

در شرح کوتاه نحوه ایجاد خلا در این پمپ ها می توان گفت که در یک روند تکراری مکش ، فشار پایین تا خلا ۰۱٫ میلی بار و دهش گاز از اگزوز خروجی صورت می گیرد  این نوع از پمپ ها برای ایجاد خلا های کم مناسب می باشند ، قیمت مناسبی داشته و درضمن ارتعاشات صوتی ولرزشی بسیار پایینی دارند .

پمپ وکیوم روتاری روغنی

این پمپ وکیوم در انطباق با استاندارد های روز دنیا می باشد و با استفاده از این دستگاه کارها به سهولت انجام گرفته و از معایب پمپ های قدیمی خلاص می شوید .

پمپ وکیوم روتاری روغنی دارای وزن سبک تر، طول عمر بیشتر ، راندمان بالاتر، ابعاد کوچکتر ، کاربرد بیشتر و برتری نسبی مختلفی از انواع پمپ های دیگر دارند و یکی از مراکزی که این نوع پمپ را عرضه می کند شرکت متحد می باشد .

این شرکت یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه فروش ماشین آلات صنعتی می باشد و در مدت فعالیت خود در این زمینه گلچینی از محصولات بهترین برندهای تولیدی را مطابق با نیاز مصرف کننده ایرانی تهیه کرده و با قیمت متناسب با آن  محصول در اختیار مشتریانش قرار داده است . برای خرید پمپ وکیوم روتاری روغنی با ما تماس بگیرید .